/Files/images/1_grupa/заведущая.JPG

Мірошниченко Наталія Володимирівна – завідувач

Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла –садок) № 337 Харківської міської ради»

Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «вихователь-методист».

Педагогічну діяльність розпочала у 1997 році. Загальний стаж роботи - 26 роки. На посаді завідувача ЗДО - 19 років.

Закінчила Харківський національний університет ім. Г.С.Сковороди у 1996 році за спеціальністю «дошкільне виховання».

У 2010 р. Закінчила Донецький юридичний інститут луганського державного університету внутрішніх справ ім.. Е.О. Дідоренка за кваліфікацією юриста.

За успіхи у роботі нагороджена Подякою начальника управління освіти Комінтернівської районної в м. Харкові ради у 2009 році а трудовий колектив дошкільного навчального закладу у 2009 та 2010 роках нагороджений Подяками Комінтернівської районної ради та управлінням освіти Комінтернівської районної ради в місті Харкові. За І, ІІ та ІІІ місця у районному огляді-конкурсі на кращу підготовку навчальних закладів до нового 2009-2010 та 2010-2011навчальних років, вагомий внесок у розвиток матеріально-технічної бази та створення належних умов для навчання і в 2018 виховання дітей.

За сумлінну працю, активну профспілкову роботу, значний особистий внесок у справу захисту соціально - економічних інтересів членів профспілки нагороджена Харківською обласною організацією профспілки працівників освіти і науки України у 2013, 2014, 2015, 2016 роках.

За сумлінну плідну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий особистий внесок у справу навчання, виховання і розвиток дітей дошкільного віку та за підсумками роботи у 2014/2015 навчальному році нагороджена почесною грамотою Департаменту освіти Харківської міської ради.

Харківською обласною організацією профспілки працівників освіти і науки України у 2016 році завідувач нагороджений почесною грамотою за сумлінну працю, професійну компетентність, вагомий внесок у вирішення питань соціально-економічного захисту членів профспілки.

У 2018р. закінчила ХНЕУ ім.С.Кузнеця та отримала магістра управлінської діяльності.

2018 була нагороджена подякою Міністерства освіти і науки України

2019 нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти»

Іванченко Надія Іванівна – вихователь-методист

Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» Загальний стаж роботи - 28 років. На посаді вихователя-методиста ЗДО - 16 років.

Закінчила Харківський національний університет ім. Г.С.Сковороди у 1998 році за спеціальністю «дошкільне виховання».