Забезпечення безперешкодного доступу до будівель, групових приміщень закладу дошкільної освіти №337

Комунальним закладом «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №337 Харківської міської ради» забезпечено доступність до приміщення груп для дітей дошкільного віку, за списком навчається та виховується 285 дітей. Забезпечений, безперешкодний доступ до будівлі, групових приміщень для дітей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення та осіб, які відносяться до маломобільних груп населення з урахуванням їх обмежень життєдіяльності, зумовлених станом здоров’я та віком.

На території ЗДО №337 забезпечено безпроблемне пересування на візку, бордюри висотою 3,5 см. встановленіоступний заїзд до приміщень, сходинки відсутні (низький ступ), є у наявності кнопка виклику для осіб з інвалідністю та дітей з особливими освітніми потребами.