I

Радченко Інна Миколаївна успішно працює над своїм досвідом роботи:"Сенсорний розвиток дітей раннього віку засобами розвивальних ігор"

Вихователь Адаменко Ольга Леонідівна успішно впроваджує свій досвід педагогічної роботи на тему:"Інтегрований підхід до організації роботи з розвитку мовлення дітей дошкільного віку"

/Files/images/IMG_6850.JPG

Музичний керівник Охрименко Елеонора Володимирівна, впроваджує в практику свій досвід роботи на тему: "Розвиток творчих здібностей дошкільників засобами музично-театралізованої діяльності"

/Files/images/337_6_56.jpgНа королівському балу

/Files/photogallery/2/337_5_16.jpgТематичне заняття "Золота осінь"

Вихователь Прокшина Ірина Валентинівна працює над своїм досвідом роботи: " Розвиток пізнавальних здібностей дошкільників засобами пошуково-дослідницької діяльності"

. /Files/photogallery/2/SDC11639.JPGДослідницька діяльність

Вихователь дітей третього року життя Овдієнко Яна Володимирівна впроваджує в роботі з дітми свій досвід роботи "Розвиток сенсорних здібностей дітей раннього віку засобами дидактичних ігор"

/Files/images/1_grupa/DSC_3810.jpg