ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ЗДО

НАБІР ДІТЕЙ В ДИТЯЧИЙ САДОК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЗГІДНО ЕЛЕКТРОННОЇ ЧЕРГИ.
В ГРУПАХ СТАРШОГО ВІКУ КІЛЬКІСТЬ ДІТЕЙ 20-25.
В ГРУПАХ МОЛОДШОГО ВІКУ ДО 15-20 ДІТЕЙ.
БАТЬКАМ НЕОБХІДНО:
1. ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ, ЩОДО ЗАРАХУВАННЯ ДИТИНИ В ДИТЯЧИЙ САДОК.
2. ЗАПОВНИТИ ФОРМУ «ПРОЦЕДУРА ЗАРАХУВАННЯ» НА ЕЛЕКТРОННОМУ САЙТІ
3. НАДАТИ КОПІЮ СВІДОЦТВА ПРО НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ.
4. НАДАТИ МЕДИЧНІЙ СЕСТРІ ДИТЯЧОГО САДОЧКА: ІНДИВІДУАЛЬНУ МЕДИЧНУ КАРТКУ ДИТИНИ,ПРИВИВОЧНИЙ ЛИСТ АБО ФОРМА 063.
5. ЗАПОВНИТИ ВСІ НЕОБХІДНІ АНКЕТИ, ВНЕСТИ ПОВНІСТЮ ВСЮ НЕОБХІДНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ОСОБЛИВОСТІ ХАРЧУВАННЯ ТА ЖИТТЕДІЯЛЬНОСТІ ДИТИНИ, ОСОБЛИВОСТІ ХАРАКТЕРУ ТА ІНШЕ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ ВИХОВАТЕЛЯ З ІНФОРМАЦІЄЮ ПЕРЕД ТИМ, ЯК ДИТИНА ПОТРАПИТЬ У ГРУПУ.
6. ОЗНАЙОМИТИСЯ ІЗ ПАМ’ЯТКОЮ ДЛЯ БАТЬКІВ У НАШОМУ САДОЧКУ.
7. ПОЗНАЙОМИТИСЯ ІЗ МАЙБУТНІМ ВИХОВАТЕЛЕМ ВАШОЇ ДИТИНИ ТА ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПРО ОСОБЛИВОСТІ ПЕРІОДА АДАПТАЦІЇ ДИТИНИ ДО ДИТЯЧОГО САДОЧКА.
8. РАЗОМ ІЗ ДИТИНОЮ НАЗНАЧИТИ ЗУСТРІЧ ТА ВІДВІДАТИ НАШОГО ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА У САДОЧКУ ЗА БАЖАННЯМ БАТЬКІВ.

Перед початком роботи ознайомтесь з інструкцією по електронній реєстрації для батьків.

• Eлектронна реєстрація в заклади дошкільної освіти

Багато батьків не раз стикалися з проблемою отримання місця для своїх дітей в дитячому садку. Тепер для них створено можливість поставити свою дитину в чергу, не виходячи з дому. Для цього необхідно заповнити форму у розділі «Мої заявки» на даному сайті. Далі можна відслідковувати статус поданої заявки і стежити за просуванням черги. Крім того, є можливість переглянути інформацію про нормативну наповнюваність, про черги в дошкільні установи, дізнатися всю необхідну інформацію про всі дитячі садки обраного регіону.

Шановні батьки, на сайті електронної реєстрації надана можливість подачі заяви для постановки на облік у відділі освіти адміністрації району (за місцем проживання) дитини, що потребує місце в закладі дошкільної освіти. Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви, Вам необхідно вказати достовірну інформацію. Подавати заявку можна лише в один заклад дошкільної освіти. При необхідності, обраний ЗДО можна змінити, звернувшись до відповідальної особи. Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.

Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 календарних днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи у відділі освіти (в закладі дошкільної освіти) з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до заяви скан-копії вищевказаних документів. Якщо заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів, Вашу заяву буде анульовано. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена оригіналами документів, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.