Харківські герої освітнього фронту

Харківські герої освітнього фронту.

Через початок повномасштабної війни життя для співробітниці ЗДО #337 Грони Віти та її багатодітної, дружньої, веселої, спортивної сім'ї докорінно змінилося. Через постійні обстріли, вибухи, боячись за життя дітей та внуків родина була змушена тимчасово переїхати до Чехії.

У цей складний час за межами України родина сумує за рідним містом, друзями, рідними, але свято вірить в перемогу та повернення до рідної оселі. Діти не покинули улюблені заняття спортом, які допомагають повернути радість, силу та енергію, а про довжують щоденні тренування.

В Харкові Дмитро, Вячеслав та Олег займалися футболом в клубі "Металіст", а зараз вони всі уже офіційно стали гравцями чешского клубу "Branik" та демонструють свою майстерність і базові навички, якими оволоділи за час навчально-тренувальних занять у Харкові.

Диплом кращого гравця Олег Грона отримав з футболу за участь в чешському турнирі.

Ми пишаємось та бажаємо нових спортиних успіхів.