/Files/images/index.jpeg

Шановні батьки!!!
У ЗДО № 337 діють правила, вимоги, які допомагають правильно організувати час перебування у ньому ваших дітей.
Просимо Вас дотримуватися таких правил:

1. Своєчасно приводити дитину до закладу дошкільної освіти

2. Приводити дитину в ЗДО у чистому одязі, у взутті, що відповідає розміру ноги дитини та санітарно-гігієнічним вимогам.

3. Приводити в ЗДО здорову дитину, повідомляти вихователям про її самопочуття вдома та незвичайні випадки (падіння, ушкодження, скарги на погане самопочуття тощо).

4. Своєчасно повідомляти адміністрацію закладу або вашого вихователя про хворобу дитини та інші причини її відсутності в ЗДО

5. Вихователь зобов`язаний щодня оглядати дитину з метою своєчасного виявлення ознак хвороб (сипу, розчосу, педикульозу, загноєння очей), нездужання (головний біль, хворе горло), тілесних ушкоджень (синці, подряпини, гулі тощо).

6. Якщо під час ранкового прийому у дитини виявлено ознаки хвороби, батьки зобов`язані звернутися до лікаря за консультацією або медичною допомогою.

7. При відсутності дитини в ЗДО більше трьох днів необхідно надати довідку від лікаря.

8. Батьки або особи, що за їх дорученням приводять дитину в ЗДО, мають передати її вихователю. Не припустимо відправляти дитину до дитячого садка саму, без супровіду дорослого.

9. Батькам треба заздалегідь повідомляти вихователя щодо осіб, яким вони доручають забрати дитину з ЗДО. В окремих випадках таке доручення оформляється письмово.

10. Вихователь не має права віддавати дітей з ЗДО неповнолітнім дітям, батькам в нетверезому стані.

11. Вносити плату за харчування до 18-го числа кожного місяця.

12. Вихователь не несе відповідальність за збереження коштовних прикрас (сережки, натільні хрести, тощо).

Кiлькiсть переглядiв: 0