"Читаємо разом, моя улюблена книга"

«Читаємо разом, моя улюблена книга». Книги формують базові розумові процеси: уміння знаходити зв’язки між подіями і явищами, аналізувати, мислити абстрактно, логічно і при цьому творчо. Недарма ж з ранніх років мами читають дітям найпростіші книжечки, коротенькі віршики. Діти запам’ятовують прочитане, із задоволенням розглядають яскраві барвисті картинки.

Крім того, завдяки читанню зростає словниковий запас дитини, покращується розмовна мова і здатність ясно висловлювати свої думки.

Знайомство з внутрішнім світом літературних героїв сприяє розвиткові свого внутрішнього світу, допомагає розібратися у власних почуттях. Дитина отримує життєвий досвід, розуміє, що добре і що погано, що корисно, а що робити небезпечно.

Завдання батьків – захопити дитину читанням, виробити у малюка потяг до книжок.